Krion - Umělý kámen Hanex a Krion - MosaicSolid

Přejít na obsah

Krion

Materiály > Krion
Krion ™ je nová generace Solid Surface vyvinuté společností  SYSTEMPOOL,  která je součástí skupiny Porcelanosa Group ze Španělska.

Solid Surface od Grupo PORCELANOSA je určený pro kuchyně, koupelny, interiérové dekorace, restaurací a veřejných prostor.
SYSTEMPOOL vyrábí a prodává materiál širokou škálu formátů a povrchových úprav, takže s každým procesem můžeme vytvořit cokoli, co jsme schopni si představit.

Jedná se o materiál, který je příjemný na dotek v podobách přírodního kámene. Je vyroben z 2/3 přírodních minerálů (ATH - hliník trihydride) a s nízkým podílem vysoce rezistenzních pryskyřic.

Toto složení poskytuje Krion ™ řadu exkluzivních vlastností:
    • nemá žádné póry
    • je anti-bakteriální bez jakéhokoli typu látky
    • je odolný, vysoce odolný a snadno opravitelný bez viditelnosti oprav
    • vyžaduje pouze minimální údržbu a je snadno udržovatelný

Řezání a opracování materiálu KRION se provádí podobným způsobem jako do dřeva. Materiál je možný spojovat a tepelně tvarovat a vytvořit zakřivené části.
Materiál lze různě upravovat dle individuálních návrhů a projektů. Tyto úpravy nelze vyrobit ze žádných jiných materiál dostupné pro účely interiérů, ale i exteriérů.
Materiál KRION je jediným materiálem co lze i po delší době opravovat bez viditelných řemeslných zákroků, kde je materiál po dlouhé léta stále atraktivní a stálý.

Bezešvé spoje jsou zpracované tak, aby nebyly viditelné, zabraňovaly zatékání tekutin a umožňují snadné čištění a údržbu.
Krion ™ je anti-bakteriální materiál, díky svému složení bez aditiv.

Velké množství odborníků a technologických institutů schvaluje použití Krion ™
jako ideální materiál pro manipulaci s potravinami oblasti sanitárního prostředí.
Nabízíme širokou škálu barev, včetně bílé barvě, která vyniká svou čistotou a neutrality
ve srovnání s jiným podobným materiálem.

Jedná se o 100% recyklovatelný ekologický materiál. Všechny výrobky z materiálu Krion ™ mohou být opět zpracovány v novém výrobním cyklu.
Návrat na obsah