MOSAICSOLID
Přejít na obsah
O NÁS
Společnost Mosaicsolid s.r.o. byla založena roku 2014. Ve společnosti pracují zkušení pracovníci, kteří se dlouhodobě a úspěšně pohybují v oblasti zpracování umělého kamene a přírodních materiálů. Za dobu našeho působení, jsme zhotovili mnoho zakázek jak pro privátní klientelu, tak zrealizovali mnoho projektů v České republice a v zahraničí.

Díky obchodním zkušenostem, nabídce kvalitních materiálů a individuálnímu přístupu k zákazníkovi, jsme se vypracovali na jednoho z předních zpracovatelů a dodavatelů v České republice.

V současnosti nabízíme zpracování materiálu Solidsurface ( HANEX, KRION, CORIAN, STARON, Hi-Macs), ale také nově jsme rozšířili nabídku o zpracování technického kamene ( Hanstone, Technistone, Silestone), přírodních materiálů ( žula, mramor) a keramiku ( DEKTON).

Díky stále se rozšiřujícím požadavkům od našich odběratelů, jsme doplnili naše výrobní portfolio o truhlářskou výrobu se spojením z výše uvedených materiálů.

Dbáme jak na úroveň provedených prací, tak i dbáme na úroveň našich odborných řemeslníků, kteří jsou vyškoleni v uvedených oborech.

Abychom zajistili kvalitu našich výrobků, disponujeme výrobními prostředky pro zpracování uvedených materiálů ( CNC obrábění, termoforming – vakuový lis, ruční nářadí určené pro umělý kámen Festool, Water Jet-vodní paprsek).

Jsme jedinou výrobní společností na Českém trhu, která zpracovává a dodává všechny tyto materiály jako hotové výrobky našim zákazníkům.

Partner pro Váš interiér

Tým Mosaicsolid s.r.o.
Návrat na obsah