MOSAICSOLID
Přejít na obsah
SolidSurface neboli umělý kámen je unikátní kompaktní materiál, který je na trhu již více než 50 let. Jde o pevnou kompaktní hmotu vyrobenou ze směsi přírodních minerálů a polymetyl-polymetakrylátové pryskyřice.

SolidSurface je neporézní materiál s hladkým nenasákavým povrchem. Je antibakteriální, odolný vůči vysokým teplotám, skvrnám, chemikáliím a díky barevné stálosti i resistentní vůči UV paprskům. Je hygienický a snadno udržovatelný pouze vodou a abrasivními čističi.

SolidSurface je jediný materiál, který lze opravit a to přebroušením a přeleštěním plochy. Díky tomu bude Váš výrobek vždy jako nový.

SolidSurface díky svým unikátním vlastnostem a snadnému opracování nabízí architektům a designérům nepřeberné množství možností. Bezespárové plochy libovolné délky a tloušťky, tepelné zpracování a
ohýbání do různých tvarů. Ideální materiál pro soukromé interiéry, ale i veřejné projekty.

V naší nabídce naleznete materiály HANEX, jehož jsme distributorem na českém a slovenském trhu a který držíme ve skladových zásobách. CORIAN, velmi známý materiál tohoto typu a KRION, který nabízí široké množství výrobků do koupelen.

Všechny tyto materiály nabízíme v síle 12 mm a vybrané dekory v síle 6 mm.

Návrat na obsah